fbpx
25 maja 2024

Jak napisać wniosek o przydzielenie Wakacji Kredytowych w 2024 roku.  

Już od 15 maja 2024 roku, możesz złożyć wniosek o ustawowe wakacje kredytowe w banku, w którym zaciągnąłeś kredyt hipoteczny. Możesz zawiesić tylko spłatę jednego kredytu, w wypadku gdy masz ich więcej. 
9 maja 2024

Najważniejsze informacje o Wakacjach Kredytowych i Funduszu Wsparcia Kredytobiorców w 2024 roku. 

I tak oto, nie ma już wątpliwości. Wakacje kredytowe będą dostępne i w tym roku. Do tego jeszccze naniesiono poprawki do Funduszu Wsparcia Kredytobiorców.
30 kwietnia 2024

Rok 2024, rokiem Edukacji Ekonomicznej  

Ten rok jest rokiem ekscytującym dla tych którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi. Dlaczego? Ponieważ w tym roku nie zabraknie spotkań, kursów i webinarów , które na celu mają pomoc obywatelom zapanować nad swoimi finansami. Tak więc kto ma już dosyć niewiedzy, niech już się nie zastanawia.
6 marca 2024

Program Mieszkanie na Start 2024

Mieszkanie na Start 2024 to nowy rządowy program pomocy dla osób, które chcą po raz pierwszy kupić swoje własne cztery kąty.
29 lutego 2024

Na wakacje kredytowe będzie trzeba poczekać. Może nawet i do wakacji.

Dopiero po przedstawieniu aktualizacji projektu "wakacje kredytowe" będzie można ocenić, czy uwzględniono prośby bankowców, czy też zmiany ograniczyły się do kosmetycznych poprawek bez wpływu na sytuację kredytobiorców.
27 lutego 2024

Koniec z roszczeniami o waloryzację kapitału przez banki

TSUE uważa, że banki same są winne sytuacji w której się znalazły, a jakiekolwiek ich roszczenia sprzeczne byłyby z celem ochrony konsumentów, jaką zapewnia Unijna dyrektywa 93/13.
23 lutego 2024

Postępowanie egzekucyjne a Sankcja Kredytu Darmowego

Prowadzone jest przeciwko Tobie postępowanie egzekucyjne z kredytu? Radzimy czytaj dalej.