fbpx
6 marca 2024

Program Mieszkanie na Start 2024

Mieszkanie na Start 2024 to nowy rządowy program pomocy dla osób, które chcą po raz pierwszy kupić swoje własne cztery kąty.
29 lutego 2024

Na wakacje kredytowe będzie trzeba poczekać. Może nawet i do wakacji.

Dopiero po przedstawieniu aktualizacji projektu "wakacje kredytowe" będzie można ocenić, czy uwzględniono prośby bankowców, czy też zmiany ograniczyły się do kosmetycznych poprawek bez wpływu na sytuację kredytobiorców.
27 lutego 2024

Koniec z roszczeniami o waloryzację kapitału przez banki

TSUE uważa, że banki same są winne sytuacji w której się znalazły, a jakiekolwiek ich roszczenia sprzeczne byłyby z celem ochrony konsumentów, jaką zapewnia Unijna dyrektywa 93/13.
23 lutego 2024

Postępowanie egzekucyjne a Sankcja Kredytu Darmowego

Prowadzone jest przeciwko Tobie postępowanie egzekucyjne z kredytu? Radzimy czytaj dalej. 
20 lutego 2024

Odszkodowanie AC, zimowe warunki drogowe i ich konsekwencje

To czy ubezpieczyciel uzna, że stan auta biorącego udział w wypadku był rażącym niedbalstwem zależy tylko od ubezpieczyciela.
13 lutego 2024

Rozwiewamy wątpliwości na temat Sankcji Kredytu Darmowego 

Sankcja kredytu darmowego to coś w rodzaju finansowego bezpiecznika dla osób, które zauważą błędy w swoich umowach kredytowych lub pożyczkowych. 
29 stycznia 2024

Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku dziecka na kolonii

Kiedy planujemy wakacje dla naszych dzieci, często wybieramy kolonie jako miejsce, gdzie będą bezpieczne i szczęśliwe. Niestety, czasami zdarzają się nieprzewidziane wypadki, które mogą wpłynąć na zdrowie i dobrostan naszych pociech. W takich sytuacjach ważne jest, aby wiedzieć, jak skutecznie dochodzić odszkodowania za wypadek dziecka na kolonii. W tym artykule zajmiemy się tematem odpowiedzialności organizatorów, kluczowych aspektach ubezpieczenia NNW i przeprowadzimy Cię przez proces dochodzenia odszkodowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i poczuć się pewniej w dochodzeniu swoich praw.