fbpx

Kredyty
hipoteczne


Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Oszczędności i inwestycje


Jest to długoterminowy kredyt bankowy udzielany najczęściej na zakup lub budowę nieruchomości. Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest hipoteka. Kredyt hipoteczny służy do finansowania zakupu nieruchomość.


Oferujemy:

  • Bezpłatne doradztwo
  • Kredyty różnych banków w jednym miejscu

Kredyt hipoteczny

Mamy w ofercie dwanaście banków

Kest to długoterminowy kredyt bankowy udzielany najczęściej na zakup lub budowę nieruchomości. Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest hipoteka. Kredyt hipoteczny służy do finansowania zakupu nieruchomość.

Dla większości osób kredyt hipoteczny jest jedyną możliwością na zdobycie własnego mieszkania. Kredyt hipoteczny, jest wśród wszystkich kredytów, kredytem najmniej oprocentowanym. Wynika to z tego, że taki kredyt jest zabezpieczony finansowaną przez niego nieruchomością.

Kredyt hipoteczny warto rozważyć również jako alternatywę do wynajmu mieszkania. Koszt raty kredytowej potrafi być porównywalny do kosztów odstępnego wynajmowanego mieszkania. Różnicę stanowi natomiast bardzo ważny fakt, mając kredyt hipoteczny spłacamy własne mieszkanie, płacąc odstępne spłacamy kredyt komuś innemu.

Najczęściej z kredytów hipotecznych finansowany jest zakup nieruchomości już wybudowanych , czyli mieszkań, domów, lokali użytkowych i budynków.

Marzysz o własnym mieszkaniu? A może o domu z ogródkiem? Nie czekaj z marzeniami i już dziś skorzystaj z atrakcyjnego kredytu hipotecznego!

Oferujemy:

  • Bezpłatne doradztwo
  • Kredyty różnych banków w jednym miejscu.

Dzięki nam nie muszą już Państwo sprawdzać oferty w każdym banku, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję! Przygotujemy dla Państwa najlepszą propozycję na rynku, dzięki czemu oszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Szybki kontakt


68 452 22 16


poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

Zapisz się do newslettera

 

 

Zyskaj najswieższe informacje o produktach i ofertach finansowych

Twój e-mail został zapisany. Dziękujemy!

Masz
pytania?
Chętnie
pomogę!


Kredyt gotówkowy, konsolidacyjny,
kredyt dla firm


1 Step 1
Imię i nazwiskoyour full name
Telefonyour full name
Wiadomośćmore details
0 /
Previous
Next

Miałeś szkodę?


Uzyskaj dodatkowe środku od swojego ubezpieczyciela


ZOBACZ MOŻLIWOŚCI