Skontaktuj się z nami


Zapraszamy do zadawania pytań. Chętnie pomożemy!

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu - wystarczy wypełnić formularz

[]
1 Step 1
Imię i nazwiskoyour full name
Telefonyour full name
Wiadomośćmore details
0 /
Previous
Next

Kredyty

 

Anna Krupa

Ekspert Kredytowy
Tel. +48 503 503 445
a.krupa@F24.pl


Magdalena Kosiec

Ekspert Kredytowy
Tel. +48 535 091 917
m.kosiec@F24.pl


Blanka Dąbrowska-Widz

Ekspert ds. BIK i oddłużenia
Tel. +48 530 888 889
b.widz@czyszczenieBIK.pl


Edyta Odziomek

Espert ds. zwrotu prowizji
Tel. +48 662 888 889
e.odziomek@czyszczenieBIK.pl

Odszkodowania

Szkody komunikacyjne

Aneta Toniarz

Kierownik Zespołu
Tel. +48 793 792 121
a.toniarz@F24.pl


Aleksandra Młynarczyk

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 500 275 336
a.mlynarczyk@F24.pl


Izabela Kozłowska

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 500 275 329
i.kozlowska@F24.pl


Monika Mocek-Santarek

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 732 877 775
m.mocek-santarek@F24.pl


Justyna Kuliberda

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 730 828 779
j.kuliberda@F24.pl


Leokadia Sawińska

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 530 394 393
l.sawinska@F24.pl


Klaudia Haznar

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 500 275 166
k.haznar@F24.pl


Paulina Lange

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 500 331 826
p.lange@F24.pl


Janusz Kowalski

Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
Tel. +48 530 552 455
j.kowalski@F24.pl


Małgorzata Klaś

Specjalista ds. zwrotu opłat bankowych
Tel. +48 531 888 889
m.klas@F24.pl

Szkody osobowe

Joanna Szewczyk

Specjalista ds. szkód osobowych
Tel. +48 530 598 080
j.szewczyk@F24.pl

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus