fbpx
Czym jest odszkodowanie?
30 października 2018
Pokaż wszystkie

Kilka słów o F24 !

Pomoc w finansach i odszkodowaniach

Witaj w F24! W czym możemy Ci pomóc ?

Witaj!

Rozpoczynamy bloga finansowego F24.pl z którego dowiecie się o produktach i usługach przez nas oferowanych. Będziemy pisać o nowościach, promocjach i problemach jakie napotykamy.

Na początek, kilka słów o nas, które pozwolą Wam nas lepiej poznać.

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem z Zielonej Góry. Nasza główna siedziba znajduje się przy ulicy Żeromskiego 3 – w samym sercu miasta. F24.pl działa i obsługuje Klientów na terenie całej Polski.

Głównym celem jaki sobie postawiliśmy jest pomoc w finansach. Firmę naszą umownie możemy podzielić na dwie, świadcząc usługi w zakresie:

a) doradztwa prawnego

b) doradztwa finansowego

Szerzej nasze usługi opiszemy w kolejnych wpisach na blogu.

W ramach doradztwa prawnego nasza firma skupia się głównie na pomocy w uzyskaniu dodatkowej dopłaty do zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy.
Każda osoba w naszej firmie ma przydzielone obowiązki. Jednak dla wszystkich z nas – Klient – i utrzymanie z nim stałych relacji jest najważniejsze.

Począwszy od pozyskania Klienta aż do samego końca trwania likwidacji szkody. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i przeszkoleni do wykonywania swoich zadań z najwyższą starannością.

Biuro
W F24 liczy się każdy !

Wspomnieć również warto o współpracy z ponad 180-cioma partnerami na terenie całego kraju. Są to warsztaty samochodowe, lakiernicy, biura kredytowe, biura nieruchomości i wiele wiele innych firm z różnych branż.

F24 – Kim jesteśmy i po co to robimy?

W F24 każdy Klient jest ważny, dlatego do kwestii odszkodowań podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem i indywidualnie do każdej sprawy. Wiemy, jak bardzo trudno jest przezwyciężyć biurokratyczne przeszkody, niejednokrotnie walcząc z korporacją o globalnym zasięgu. Naszym celem jest fachowa i rzetelna pomoc osobom poszkodowanym. Stąd też jesteśmy nastawieni na skuteczność wynikającą z wieloletniego doświadczenia w sprawach odszkodowawczych oraz specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin nauk prawnych, medycznych i społecznych.

10-letnie doświadczenie

Zatem 10-letnie doświadczenie pozwala nam stanowczo twierdzić, że przekazując nam sprawę, można być pewnym najlepszej opieki w kwestii uzyskania odszkodowania. Nasz zespól składa się w wykwalifikowanej kadry zajmującej się od lat sprawami odszkodowawczymi, wśród nas są przedstawiciele wolnych zawodów, praktycy zajmujący się zawodowo uzyskaniem odszkodowania oraz ludzie posiadający ogromną wiedzę z zakresu finansów, medycyny i procedur administracyjnych.

Oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania na różnych płaszczyznach życia społecznego i gospodarczego. Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat związanych z pomocą uzyskania należnego odszkodowania, a jedynie prowizję od uzyskanej sumy pieniężnej. Naszą misją jest kompleksowa pomoc, a nie jedynie chęć zysku. Jako zespół zdajemy sobie sprawę, że życie cechuje zmienność, przewrotność i często wypadki losowe krzyżują nam plany, sami mamy rodziny, dlatego wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa własne oraz bliskich nam osób.

Dlaczego akurat my?

Ponieważ cechuje nas:

  • gwarancja zadowolenia klienta
  • ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw, rzetelność sprawdzona przez tysiące klientów z całej Polski
  • przejrzyste zasady współpracy, brak ukrytych kosztów
  • kompleksowa opieka nad klientem
  • dobrze wyszkolona, posiadająca szeroką wiedzę i duże doświadczenie zawodowe kadra

Działamy na terenie całego kraju, odległość nie ma dla nas żadnego znaczenia, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Dlatego jeżeli wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia z powodu zdarzeń losowych skontaktuj się z nami! Z pewnością pomożemy.

Jeden mały krok wystarczy abyśmy mogli pomóc i odkupić od Ciebie szkodę. Wystarczy, że wyślesz nam na adres mailowy – biuro@F24.pl – kosztorys sporządzony przez Ubezpieczalnie.

Nasi rzeczoznawcy udowodnią, że kwota wypłacona została znacznie zaniżona. Cały proces odkupu szkody zajmuje nam maksymalnie 30 dni wraz z przelaniem należnej gotówki na konto właściciela auta.  Weryfikacja jest 100 % darmowa, a o wszystkie potrzebne dokumenty i sporządzenie umowy zadbają nasi doradcy.

Zgłoś się do nas już dzisiaj. Czekamy na Wasze pytania pod nr 68 452 22 16 lub mailem biuro@F24.pl